Svadobná fotografia

Jeden z najdôležitejších a neopakovateľných okamihov v živote dvoch ľudí. Tu je viac ako inde na mieste aj veľká zodpovednosť, nie len nafotiť pekné fotografie, ale spraviť všetko preto, aby sa mladomanželia k fotkám aj dostali. Preto fotím na dve karty súčasne. Znižujem tak riziko straty dát na úplne minimum.  Fotky odovzdávam najneskôr do jedného mesiaca.

Balík 1 až balík 4 – fotografie odovzdávam v plnej velkosti a aj vo veľkosti optimalizovanej pre facebook a na posielanie známim. Fotografie odovzdávam na špecialnom USB vo formáte JPG a bezstratovom formáte PNG. V prípade záujmu o fotoknihu treba priplatiť 40 Eur.

Balík 5 – fotografie odovzdávam v plnej velkosti a aj vo veľkosti optimalizovanej pre facebook a na posielanie známim. Fotografie odovzdávam na špecialnom USB vo formáte JPG a bezstratovom formáte PNG. Ako bonus aj kvalitnú fotoknihu s výberovými fotkami.

K všetkým cenám je vždy nutné pripočítať náklady na benzín a ubytovanie ak je to potrebné.

Eventová fotografia​

Veľmi rád nafotím aj akciu akéhokoľvek typu. Či už event alebo konferenciu, tak nerušene ako sa len dá. Nemám problém ani so športovým podujatím, alebo koncertom. Fotky odovzdávam v závislosti od velkosti akcie od jedného týždňa do troch týždňov.

Cena v závislosti od požiadaviek zákazníka a typu akcie. Pre predstavu uvádzam ceny niektorých akcií.

Moje služby môžete využiť aj pri promóciách, súťaži či zápase, kde sa zameriam na vás, prípadne na osobu ktorú mi poviete. Cena je zas individuálna v závislosti od požiadaviek a času.

Portrét, fashion, akt

Ak Vásl láka umelecká, či fotomodelingová fotografia, potrebujete nafotiť book, rozšíriť si modelingové portfólio, alebo len chcete mať pekné umelecké fotografie na pamiatku, tento produkt je práve pre Vás. Od portrétu, cez street fotografiu, módne fotky, glamour až po akty, nie je problém dohodnúť sa na spolupráci.

Za určitých okolností a v prípade niektorých špecifických žánrov fotografií sa dá dohdnúť aj na spolupráci formou TFP (Time For Photos – Čas za fotky). Táto forma spolupráce je na individuálnej dohode a upresnení podmienok používania. 

Fotenie formou TFP

Fotografovanie je bezplatné a fotografie slúžia pre obohatenie môjho portfólia. Modelka dostane fotografie v digitálnej podobe a môže ich používať na svoju prezentáciu. Podmienky použitie upravuje zmluva "MODEL RELEASE"

Predaj fotografií

Niektoré fotografie sú na predaj v plnej veľkosti. Rovnako sa dá dohodnúť nafotenie nových fotografií s danou modelku podľa vašich požiadaviek, alebo jednať o ďaľších nezverejnených fotkách z fotenia. Podotýkam že je to vždy aj so súhlasom modelky

Výroba kalendárov

Rád pre vás nafotím firemný kalendár na Vašu prezentáciu a zvýšenie povedomia. Cena je idividuálna v závislosti na type a veľkosti kalendára.

Predmety s vašou fotografiou

Viem vám fotografie nie len spraviť ale aj zabezpečiť aby sa ocitli na hrnčeku alebo tričku, cena dohodou. V prípade záujmu nutná konzultácia.